FCR (Yem Dönüşüm Oranı): Su Ürünleri Kârlılığını Belirleyen Tek Metrik Contact sales

Gratis tool

Vracht + Havenkosten

Tel THC van herkomst en bestemming, havengelden, verzegeling en documentatie op bij de oceanvracht om het totaal inclusief havengelden te krijgen. Geen aanmelding nodig; resultaten worden bijgewerkt terwijl je typt.

Bekijk het systeem dat dit automatisch doetOpen de live demo

Rekenmachine

Deze rekenmachine draait in uw browser; de door u ingevoerde gegevens worden niet opgeslagen.

Resultaten

Vracht
4.400 USD
Havenkosten
1.045 USD
Vracht + totale haven
5.445 USD
Deel van de havenkosten
19,2 %

Vracht + Havenkosten: gewerkt voorbeeld

Voorbeeldwaarden: Aantal containers 2 pcs, Vracht (per container) 2.200 USD, Oorsprong THC (per container) 210 USD, Bestemmings-THC (per container) 230 USD, Havenrechten en zegel (per container) 45 USD, B/L- en documentatiekosten 75 USD. Met deze waarden zijn de resultaten:

Vracht4.400 USD
Havenkosten1.045 USD
Vracht + totale haven5.445 USD
Deel van de havenkosten19,2 %

Hoe te gebruiken: Vracht + Havenkosten

  1. Voer uw eigen waarden in: Aantal containers, Vracht (per container), Oorsprong THC (per container), Bestemmings-THC (per container), Havenrechten en zegel (per container), B/L- en documentatiekosten.
  2. Kies de valuta; geldinvoer wordt omgerekend tegen een geschatte koers.
  3. Resultaten worden berekend terwijl je typt: Vracht, Havenkosten, Vracht + totale haven, Deel van de havenkosten.
  4. Controleer elke stap van de berekening in de onderstaande formules.

Hoe wordt het berekend?

  • Vracht = [Aantal containers] × [Vracht (per container)]
  • Havenkosten = [Aantal containers] × ([Oorsprong THC (per container)] + [Bestemmings-THC (per container)] + [Havenrechten en zegel (per container)]) + [B/L- en documentatiekosten]
  • Vracht + totale haven = [Vracht] + [Havenkosten]
  • Deel van de havenkosten = [Havenkosten] ÷ [Vracht + totale haven] × 100

Andere hulpmiddelen die draaien op Vrachtbeoordelingsmotor

Berekent laadbare hoeveelheid, vracht en toeslagen voor FCL, LCL, lucht en weg volgens dezelfde regels.

FCRSOFT

FCRSOFT doet dit automatisch voor u

U hoeft de berekeningen en controles op deze pagina niet elke dag handmatig uit te voeren. FCRSOFT leidt ze allemaal automatisch af uit de in het veld ingevoerde gegevens.

  • Vrachtprijzen zijn opgeslagen; de vracht wordt automatisch berekend bij boeking.
  • Factureerbaar gewicht en de W/M-regel worden automatisch toegepast.
  • Vracht- en lokale kosten worden toegewezen aan producten en dossiers.

Veelgestelde vragen

Hoe wordt Vracht + Havenkosten berekend?

Tel THC van herkomst en bestemming, havengelden, verzegeling en documentatie op bij de oceanvracht om het totaal inclusief havengelden te krijgen. De berekening maakt gebruik van Vrachtbeoordelingsmotor: Berekent laadbare hoeveelheid, vracht en toeslagen voor FCL, LCL, lucht en weg volgens dezelfde regels.

Hoe wordt Vracht + totale haven gevonden?

Vracht + totale haven = [Vracht] + [Havenkosten]. Met de voorbeeldwaarden (Aantal containers 2 pcs, Vracht (per container) 2.200 USD, Oorsprong THC (per container) 210 USD, Bestemmings-THC (per container) 230 USD, Havenrechten en zegel (per container) 45 USD, B/L- en documentatiekosten 75 USD) is het resultaat 5.445 USD.

Voorbeeld uitgewerkt: Vracht + Havenkosten

Voorbeeldwaarden: Aantal containers 2 pcs, Vracht (per container) 2.200 USD, Oorsprong THC (per container) 210 USD, Bestemmings-THC (per container) 230 USD, Havenrechten en zegel (per container) 45 USD, B/L- en documentatiekosten 75 USD. Vracht: 4.400 USD; Havenkosten: 1.045 USD; Vracht + totale haven: 5.445 USD; Deel van de havenkosten: 19,2 %.

Is Vracht + Havenkosten gratis?

Ja. De tool is gratis, vereist geen aanmelding en draait in uw browser; de gegevens die u invoert, worden niet opgeslagen.

Kan FCRSOFT deze berekening automatisch doen?

FCRSOFT slaat uw tarieven op en berekent automatisch vracht en toeslagen voor elke boeking. Je kunt het Expediteur & Logistiek-pakket proberen in de live demo zonder iets te installeren.

In welke valuta kan ik berekenen?

Kies een van de 28 valuta's in de valutakeuzelijst; geldinvoer wordt omgerekend tegen een geschatte koers. Om je eigen koers te gebruiken, voer de bedragen direct in.